USD 18,48
EUR 17,81
ALTIN 972,90
BIST100 3.283
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Aldatmak dizisi konusu ne?

Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi oyuncuların yer aldığı atv'nin yeni dizisi Aldatmak bu akşam yayın hayatına başladı. Peki, Aldatmak dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Aldatmak dizisi konusu ne? İşte detaylar...

Aldatmak dizisi oyuncuları kimler? Aldatmak dizisi konusu ne?
22 Eylül 2022 | 19:55
Son Güncelleme:

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide'nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

ALDATMAK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Vahide Perçin: Güzide Yenersoy
Ercan Kesal: Ali Sezai Okuyan
Mustafa Uğurlu: Tarık Yenersoy
Yusuf Çim: Ozan Yenersoy
Cem Bender: Oltan Kaşifoğlu
Caner Şahin: Tolga Kaşifoğlu
Feyza Sevil Güngör: Oylum Yenersoy
Asena Girişken: Yeşim Denizeren

ALDATMAK DİZİSİ İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK*

Güzide Yenersoy, 30 yıllık kocası ve iki çocuğuyla birlikte dışarıdan bakıldığında herkese örnek olacak bir aileye sahip saygıdeğer bir aile mahkemesi hâkimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan tecrübeli ve başarılı bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girdiği tıp fakültesine devam etmektedir. Dışarıdan kusursuz görünen Yenersoy Ailesi'nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve güven üzerine kurulu hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun öteki yüzü Güzide için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere yol açar.Çok sevdiği ve hayatını adadığı ailesinin her bir ferdi Güzide'ye yalan söylemektedir. Güzide, Oylum'un ne pahasına olursa olsun hayallerinin peşinden gitme kararından, iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Ozan'ın kolay yoldan köşeyi dönme planlarından ve en önemlisi, otuz yıllık kocası Tarık'ın beş yıldır ikinci bir ailesi olduğundan habersizdir. Bir tesadüf eseri eşi Tarık'la ilgili gerçekler ortaya çıktığında Güzide'nin hayatı başına yıkılır. Şimdi Güzide, doğru bildiği yalanlarla yüzleşmeli ve yıllardır ödün vermediği benliğini koruyarak bu zorlu mücadeleden zaferle çıkmalıdır.