Akyazı'da Acelle coşkusu
Akyazı Belediyesi ve Hanyatak Mahallesi Güzelleştirme Derneği tarafından düzenlenen 34. Acelle Yaylası Kadırga Şenlikleri büyük bir coşku ile sürüyor.
![Akyazı'da Acelle coşkusu - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/30/aw946331-08-EyKg.jpg)
Türkiye’nin en büyük yayla şenliklerinden bir tanesi olarak kabul edilen Akyazı Acelle Yayla Şenlikleri’nin 34’üncüsü vatandaşların yoğun katılımı ile sürüyor.
![Akyazı'da Acelle coşkusu - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/30/aw946331-09-6mdC.jpg)
Akyazı Belediyesi ve Hanyatak Mahallesi Güzelleştirme Derneği tarafından düzenlenen ve birçok sanatçının sahne aldığı Acele Yaylası Kadırga Şenliklerinde bu sene de büyük bir coşku yaşanıyor.
![Akyazı'da Acelle coşkusu - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/07/30/aw946331-10-lac0.jpg)
Cuma günü açılışı yapılan şenliklere Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.