USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Akyazı her zaman desteğiyle yürüyüşümüze güç katmıştır”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmalarını Akyazı’da sürdürdü. Odaları ziyaret eden, esnaf ve vatandaşlarla görüşen Başkan Adayı Alemdar, “Akyazı, her zaman desteğiyle yürüyüşümüze güç katmıştır. 35 yıllık siyasi hayatımda Akyazı’nın desteğini hep yanımızda hissettik. Esnafımızla, sanayicimizle, çiftçimizle hep birlikte olacak, tarım, sanayi ve turizmi birbiriyle dengeli bir şekilde geliştireceğiz” dedi.

“Akyazı her zaman desteğiyle yürüyüşümüze güç katmıştır” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı’da yoğun temaslarda bulundu. Ziyaretlerinin ilk durağında esnaf ve vatandaşlarla buluşan Alemdar, ardından Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası’na geçti. Meclis Başkanı Muzaffer Başar, Başkanvekili Mehmet Öztürk ve oda üyelerinden oluşan heyet, Başkan Adayı Alemdar’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

“Akyazı her zaman desteğiyle yürüyüşümüze güç katmıştır” - Sayfa 2

Programlarının bir diğer durağında Akyazı Esnaf Kefalet Kooperatifi ile Akyazı Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası’nı ziyaret eden Alemdar, burada Kooperatif Başkanı Ahmet Durmuş ve Oda Başkanı Sezgin Durmuş ile bir araya geldi. 

“Akyazı her zaman desteğiyle yürüyüşümüze güç katmıştır” - Sayfa 3

Ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirilirken, gün boyu süren programlara Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve AK Parti Akyazı Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çolak katıldı.

“Akyazı her zaman desteğiyle yürüyüşümüze güç katmıştır” - Sayfa 4

Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan, “Yusuf başkanımızla birlikte Sakarya’da örnek bir birliktelik sağlayacağız. Bizler buna yürekten inanıyoruz” diye konuştu.