USD 17,94
EUR 18,25
ALTIN 1.021,95
BIST100 2.913
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Akılalmaz olay! Damat gelini düğünlerinde döverek öldürdü

Rusya'nın Novosibirsk kentinde 35 yaşındaki Stepan Dolgikh ve 36 yaşındaki Oksana Poludentseva evlenmeye karar verdi.

Akılalmaz olay! Damat gelini düğünlerinde döverek öldürdü
06 Ağustos 2022 | 13:00
Son Güncelleme:

35 yaşındaki Stepan Dolgikh ve 36 yaşındaki Oksana Poludentseva, Dolgikh’in cinayetten hapiste olduğu sırada mektup arkadaşı olarak tanıştı.

İkilinin arkadaşlıkları kısa süre sonra aşka dönüştü ve 1 çocuk annesi Oksana Poludentseva, Dolgikh’i şefkatiyle iyileştirebileceğini düşünerek evlenmeye karar verdi. İkili ailelerinin katıldığı küçük bir törende dünya evine girdi. İmzayı attıktan sadece iki saat sonra damat karısı Oksana Poludentseva ile tartışmaya başladı. Davetlilerin gözü önünde kıskançlık krizinden başlayan kavga şiddetlendi ve damat herkesin gözü önünde gelini döverek öldürdü.

ALDATTIĞINI DÜŞÜNDÜ

Düğün davetlileri arasında bulunan bir görgü tanığı damadın gelinin konuklar arasındaki bir erkekle sohbet etmesi üzerine kendisini aldattığı düşünerek gelini yumruklamaya başladığını ardından ise tekmelediğini söyledi.

Düğünün konukları olayı büyük bir şaşkınlıkla izlediklerini ancak müdahele etmeye korktuklarını iddia etti. Davetlilerden birinin güvenlik güçlerini araması ile damat olay yerinde Rus Ulusal Muhafızları tarafından gözaltına alındı.