USD 33,04
EUR 36,00
ALTIN 2.583,21
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'den miting teşekkürü

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Şubat Cumartesi günü Sakarya’ya gerçekleştirdiği ziyarette ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'den miting teşekkürü - Sayfa 1

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 24 Şubat Cumartesi günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen miting ve aday tanıtım törenine katılım gösteren tüm Sakaryalılara teşekkür etti.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'den miting teşekkürü - Sayfa 2

İl Başkanı Tever, vatandaşların 22 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı miting günü de bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade ederek şu açıklamalarda bulundu: “Sakarya, 24 Şubat günü yine tarihi bir güne şahitlik etmiştir. Sakaryalılar; dünya lideri, mazlumların umudu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Başta yollarda olmak üzere bu sevgi selini oluşturmamız, hemşehrilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'den miting teşekkürü - Sayfa 3

Resmi rakamlara göre miting ve aday tanıtım törenimize toplamda 60 Bin vatandaşımız katılım sağlamıştır.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak mahallelerinden gelerek, mitinge katılan başta teşkilat mensuplarımız olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza, basın mensuplarımıza ve aziz Sakaryalı hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sakaryalılar yine bir tarih yazmıştır. Mitinge katılım, yaşanan coşku ve heyecan, Sakaryalı hemşerilerimizin Cumhur İttifakına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha açıkça göstermiştir.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'den miting teşekkürü - Sayfa 4

Sakarya 31 Mart günü Büyükşehir'de Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar’ı, diğer ilçelerde de yine aynı şekilde Cumhur İttifakı adaylarını destekleyerek her zamanki gibi en büyük desteği verecektir. Bundan şüphe duymuyoruz. AK Parti teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza, 16 ilçe başkanımıza, MHP il başkanımıza ve teşkilatlarına, 16 ilçe belediye başkan adaylarımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Adayımıza tek tek teşekkür ediyorum. Hedefimiz belli, 17-0 yapmak için gece gündüz demeden çalışacak, partimize en güçlü desteği yine Sakarya’mızdan vereceğiz. 31 Mart için hazırız ve kararlıyız” dedi.