USD 18,09
EUR 18,16
ALTIN 1.016,26
BIST100 3.020
İHBAR hattı 0552 642 79 79

AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Kocaali’de, İl Başkanı Yunus Tever Karapürçek’te, Milletvekili Recep Uncuoğlu Hendek’te, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Sapanca’da bir dizi ziyarette bulunarak haftanın ilk gününü yoğun programlarla karşıladılar.

AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyor! - Sayfa 1

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesi ile birlikte seçim bölgelerindeki çalışmalarına hız veren AK Parti Milletvekilleri, 4 ayrı ilçede ayrı ayrı programlar icra etti. AK Parti heyetine vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterildi.

1 18
AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyor! - Sayfa 2

Taleplerin toplandığı ve vatandaşların dinlendiği ziyaretlerin verimli geçtiğini ifade eden İl Başkanı Tever, “Teşkilatımız büyük bir gayretle çalışıyor. Konuşup konuşup dönmüyoruz, vatandaşlardan gelen her bir makul talebi yerine getiriyoruz” dedi.

2 18
AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyor! - Sayfa 3

Tever, “AK Parti teşkilatı olarak, büyük bir ailenin verdiği sorumlulukla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Teşkilatlarımız, Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanlarımız velhasıl tüm teşkilat mensuplarımız ile büyük bir gayretle çalışıyoruz. 2023 Haziran seçimlerine doğru yaklaşırken sahayı ilmek ilmek dokumak istiyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Yaptığımız yatırım ve hizmetlerin karşılığında vatandaşlarımızın yüzündeki mutluluğu gördükçe çalışma azmimiz daha da artıyor. AK Parti kadroları olarak bu süreçte tüm kademelerimizle her zaman sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya da devam ediyoruz. AK Parti zaten samimiyettir, tevazudur, kardeşliktir. AK Parti'nin yeri her zaman milletimizin yanıdır. Bizler, vaktimizi ve enerjimizi her zaman çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanıyoruz” dedi.

3 18
AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyor! - Sayfa 4

AK Parti kadroları olarak sahada iktidarın 20 yıllık icraatlarını tek tek anlattıklarını ve gelecek projelerle ilgili bilgiler verdiklerini ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Kendi seçim bölgem Sakarya'da da Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanlarımız ile bir araya gelerek yaz dönemini nasıl daha verimli geçirebiliriz diyerek çalışma toplantıları gerçekleştirdik. Planlı olarak ilçeleri tarayıp merkeze dönüp merkezi de sokak sokak, cadde cadde tarama kararı aldık. Hem teşkilatlarımız hem belediye başkanlarımızın milletvekillerine eşlik etmesiyle bu süreçte iyi bir saha çalışması yapacağız. Kapı kapı dolaşarak milletimizin gönlüne gireceğiz inşallah. Gittiğimiz her yerde vatandaşlar 'ya ne olur cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayın. Şu 2023 seçimleri çok önemli ne olur sizler daha fazla çalışın' dedi. Pandemi ve Ukrayna-Rusya savaşı sonrası ortaya çıkan tablolar konusunda cumhurbaşkanımıza olan güveni sahada görmüş olduk. 'Cumhurbaşkanımıza selam söyleyin, bizler ne bekliyorsak cumhurbaşkanımızdan bekliyoruz. Ekonomik ortamı da düzeltecek kişi odur' diyorlar. 20 yıllık iktidarımız süresince yaptığımız icraatlar ve muhalefetin yaklaşımı vatandaşların bize olan güvenini gösteriyor. Gittiğimiz her ilde bunlara yakından şahit olduk” diye devam etti.

4 18