USD 18,64
EUR 19,29
ALTIN 1.050,72
BIST100 4.926
İHBAR hattı 0552 642 79 79

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen Serdivan’a Misafir Oldu

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, AK Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Şehir Buluşmaları” kapsamında Serdivan’a misafir oldu.

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen Serdivan’a Misafir Oldu - Sayfa 1

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen’e, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman ve çok sayı teşkilat üyesi eşlik etti.

1 8
AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen Serdivan’a Misafir Oldu - Sayfa 2

İlk olarak AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekili Refik Özen, icra edilen çalışmalar hakkında AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’den bilgi aldı.

2 8
AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen Serdivan’a Misafir Oldu - Sayfa 3

2023, İkinci Yüzyıl İçin Çok Önemli

 

Teşkilatçılığın fedakarlık gerektiren önemli bir görev olduğunu vurgulayan AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen “AK Parti’nin milletimize hizmet etme kervanı içerisinde olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. 20 senedir ortaya koyduğumuz icraatlar bir kenara, artık yapacak daha çok işimiz var deyip kolları yeniden sıvadık. 2023, Türkiye’mizin ikinci yüzyılının inşası noktasında çok önem arz ediyor. AK Partimizin teşkilatları her seçime hazır en aktif teşkilatlardır. Sakarya, AK Parti kurulduğundan bugüne, AK Parti’ye en fazla destek veren şehirlerin başında. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımızın ziyaretinde de bunu net bir şekilde bir kez daha ortaya koydunuz.” dedi.

3 8
AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen Serdivan’a Misafir Oldu - Sayfa 4

Olumsuz Etkileri En Aza İndirme Çabasındayız

 

Pandeminin getirdiği sosyal ve ekonomik sıkıntılara da değinen Özen, “Vatandaşımız tüm bu sıkıntıların bilincinde olduğumuzun farkında. Bu durumu çözerse yine AK Parti çözer. Recep Tayyip Erdoğan çözer anlayışı içerisinde. Bizler de attığımız adımlarla o şartların olumsuz etkilerini en aza indirme noktasında çalışıyoruz. İnşallah yılbaşından sonra atacağımız adımlarla daha pozitif bir havayı yakalayacağız.” ifadelerini kullandı.

4 8