USD 18,64
EUR 19,29
ALTIN 1.051,21
BIST100 4.962
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Adapazarı’nda Sefa Doğanay Rüzgârı Esti

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ünlü komedyen Sefa Doğanay, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Eğlenceli anların yaşandığı etkinlik sonunda Başkan Mutlu Işıksu, “Bizlere güzel anlar yaşattığı için sanatçımıza çok teşekkür ediyor, yoğun ilgi gösteren kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı, kültür ve sanatla güzel.” dedi.

Adapazarı’nda Sefa Doğanay Rüzgârı Esti - Sayfa 1

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kasım ayı kültür ve sanat etkinlikleri vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor. Türk Halk Müziğinin sevilen seslerinden Elif Buse Doğan konserinin ardından ünlü komedyen Sefa Doğanay, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluştu. Doğanay’ın muhteşem performans sergilediği gösteriye, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

1 10
Adapazarı’nda Sefa Doğanay Rüzgârı Esti - Sayfa 2

Işıksu: Adapazarı Kültür ve Sanatla Güzel

Program sonunda Sefa Doğanay’a teşekkür ederek hediye takdim eden Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı Kültür Sanat Etkinliklerine yoğun ilgi gösterildiği için mutlu olduklarını kaydetti. Işıksu, “Çok keyifli anlar yaşadık. Bizlere güzel anlar yaşattığı için sanatçımıza çok teşekkür ediyor, yoğun ilgi gösteren kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı, kültür ve sanatla güzel.” ifadelerini kullandı.

2 10
Adapazarı’nda Sefa Doğanay Rüzgârı Esti - Sayfa 3
3 10
Adapazarı’nda Sefa Doğanay Rüzgârı Esti - Sayfa 4
4 10