USD 27,12
EUR 28,90
ALTIN 1.674,12
BIST100 7.856
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Adapazarı’nda istişare var

İkizce Osmaniye ve Örentepe mahallesi sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “İstişarede bereket var. Mahallelerimizi ikişer, üçer ziyaret ediyor ve çalışmalarımızı yaptığımız istişarelerle neticelendiriyoruz.” dedi. Işıksu, İkizce Osmaniye mahallesine de sosyal tesis kazandırmak istediklerini, Örentepe’de beş sokak ve bir bağlantı yolunda ise sathi kaplama çalışması yapacaklarını açıkladı.

Adapazarı’nda istişare var - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Adapazarı’nda istişare var - Sayfa 2

Başkan Mutlu Işıksu, İkizce Osmaniye ve Örentepe mahalle sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. 

Adapazarı’nda istişare var - Sayfa 3

Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Besim Kıratlı ve Özkan Yetim ile mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Adapazarı’nda istişare var - Sayfa 4

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “İstişarede bereket var. Mahallelerimizi ikişer, üçer ziyaret ediyor ve çalışmalarımızı yaptığımız istişarelerle neticelendiriyoruz. İkizce Osmaniye mahallemizin yollarında bakım-onarımlar, spor parkı ve futbol sahası tamam, inşaallah bir de sosyal tesis kazandırıyoruz, hayırlı olsun. Örentepe mahallemizde ise asfalt tadilat ve V kanal çalışmaları, tarla yolları bakım-onarım tamam, kanal temizliğini yaptık, spor parkı kazandırdık ve inşaallah beş sokak ve bir bağlantı yolunda yakında sathi kaplama çalışması yapıyoruz. Ayrıca genç kardeşlerimizin talebini yerine getiriyor, mahalle kahvesi üzerine onlar için sosyal bir alan oluşturuyoruz. Teveccühleri için her iki mahallemizin kıymetli sakinlerine çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.