USD 27,10
EUR 28,85
ALTIN 1.673,90
BIST100 7.726
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Adapazarı’nda hizmete devam

Dağdibi, Karakamış ve Evren Mahallesi sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Evren Mahallemize çocuk ve spor parkı kazandırdık. Dağdibi ve Karakamış mahallelerimiz de çok istedikleri sosyal tesislere kavuşuyor. Şehrin kalbi Adapazarı’mızın her mahallesi için aşkla çalışmaya devam.” dedi.

Adapazarı’nda hizmete devam - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Adapazarı’nda hizmete devam - Sayfa 2

Başkan Işıksu, Dağdibi, Karakamış ve Evren mahalle sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi.

Adapazarı’nda hizmete devam - Sayfa 3

Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Bilal Kuriş, Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Yavuz Meşe, Besim Kıratlı, Özkan Yetim, Metin Müftüoğlu, Mustafa Reşit Yazıcı, mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Adapazarı’nda hizmete devam - Sayfa 4

Taşlık mahalle ziyaretini değerlendiren Işıksu, “Mahallemizin ihtiyaçlarını gideren çalışmalarımızla birlikte 2 spor parkı ve 1 basketbol sahasını tamamlamıştık. Dağdibi'mize ayrıca yeni çocuk parkı ve sosyal tesis kazandırıyoruz, çalışma başladı, hayırlı olsun.” diye konuştu.