USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

9 Ağustos burç yorumları

09 Ağustos Pazartesi burç yorumları. İşte detaylar...

9 Ağustos burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Yeni bir hafta ve sahip olduğun motivasyon sayesinde uzun süredir aklında olan birçok alana atılım sağlayabileceksin gibi duruyor. Fakat bu süreçte birlikte hareket ettiğin insanları özenle seçmen gerektiğini hatırlatırım. Aksi halde ufak tefek pürüzler büyük sorunlara neden olabilir. Öte yandan akşam saatleri yalnız kalabileceğin anlarda yaratıcılığın ortaya çıkabilir. Fikirlerini not etmeyi unutmamanı öneririm. 

1 12
9 Ağustos burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Artık kurtulmak istediğin alışkanlıklarından bir anda uzaklaşmaya çalışman, biraz zorlayıcı olabilir. Bu nedenle sana tavsiyem, hayatındaki değişimleri ufak adımlar yardımıyla gerçekleştirmen olacaktır. Emin ol bu sayede eskisine oranla daha kolay bir şekilde bu süreci atlattığını fark edeceksin. Öte yandan arkadaşlarının yardım tekliflerini reddetmemen gerektiğini hatırlatırım.

2 12
9 Ağustos burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

İsteklerini ve arzularını açık bir şekilde dile getirmen gerektiğini hatırlatırım. Aksi halde hayatında sürekli istemediğin durumlarla karşılaşabilirsin. Bu nedenle sana tavsiyem, sesini çıkartman ve ön plana çıkman yönünde olacaktır. Emin ol isteklerini açıkça dile getirmen ileride ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları da büyük ölçüde ortadan kaldıracaktır.

3 12
9 Ağustos burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Son zamanlarda kurduğun ikili ilişkilerde çevrendeki insanlara haksızlık ettiğini fark edebilirsin. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, hatalarınla yüzleşmen olacaktır. Bu sayede emin ol kaybetmekten çekindiğin arkadaşlık ilişkilerini kurtaracak bir fırsat elde edebilirsin. Fakat çevrende sana değer vermeyen insanlardan uzak durmaya devam etmeni öneririm. Sana kendini iyi hissettiren arkadaşlıklarına önem vermelisin.

4 12