USD 16,75
EUR 17,48
ALTIN 976,05
BIST100 2.444
İHBAR hattı 0552 642 79 79

6 mahalleye 8 kilometrelik yeni hat

Büyükşehir Belediyesi, Akyazı ilçesinde hayata geçirdiği altyapı çalışmalarıyla bölge halkı ve muhtarların takdirini topladı. Çalışmalarında sona gelinen yeni altyapı çalışmaları kapsamında toplamda 6 mahalle 7 bin 880 metre uzunluğunda yeni kanalizasyon hattına kavuşacak.

6 mahalleye 8 kilometrelik yeni hat - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Akyazı ilçesinde hayata geçirdiği altyapı çalışmalarıyla bölgede uzun yıllardır yaşanan kanalizasyon sorununu çözüme kavuşturuyor. 6 mahallede gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bölgeye kazandırılacak 7 bin 880 metrelik yeni altyapı hattı, ilçe sakinlerinin ve muhtarların takdirini topladı.

1 12
6 mahalleye 8 kilometrelik yeni hat - Sayfa 2

Başkan Yüce’ye hizmet teşekkürü

Çalışmalarla ilgili SASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ziyaretlerinde de bulunan Gazi Süleyman Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Kahraman, Konuralp Mahalle Muhtarı Nihat İçyüz, Yeni Mahalle Muhtarı Cahit Avcı ve Yunus Emre Mahalle Muhtarı Mustafa Gündoğdu yaptıkları açıklamalarda, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye her sorunlarını anında çözüme kavuşturduğu için teşekkür ettiler. Bölgede tamamlanmak üzere olan çalışmalar neticesinde, uzun yıllardan beri yaşanan altyapı eksikliği geleceğe dönük bir şekilde çözüme kavuşturulacak.

2 12
6 mahalleye 8 kilometrelik yeni hat - Sayfa 3

Büyükşehir sorunlarımıza çözüm oldu

Mahallesinde devam eden çalışmaların olduğu bölgede açıklamalarda bulunan Gazi Süleyman Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Kahraman, “Bölgede uzun yıllardan beri devam eden altyapı problemlerimiz vardı. Sorunlarımızı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ilettiğimizde kendisi çok kısa sürede mahallelerimizde çalışmaları başlattı. Bugün altyapı çalışmalarında neredeyse sona gelindi. Mahalle sakinleri ve şahsım adına çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

3 12
6 mahalleye 8 kilometrelik yeni hat - Sayfa 4

Konuralp Mahalle Muhtarı Nihat İçyüz ise, “Mahallemde tamamlanan çalışmalar kapsamında 400 metre altyapı hattı mahalle sakinlerimizin kullanımına sunuldu. Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallemizin üstyapısının da en kısa sürede tamamlanacağı sözünü aldık. İhtiyaçlarımıza hızla karşılık veren ve geleceğe dönük çalışmalarla mahallemizin altyapısını güçlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ve ekibine teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

4 12