USD 9,26
EUR 10,75
ALTIN 526,39
BIST100 1.410
İHBAR hattı 0552 642 79 79

6 Ekim burç yorumları

06 Ekim Çarşamba burç yorumları. Detaylar Haberfokus.com’da…

6 Ekim burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Bugün spontane aktivitelere katılarak hayatına renk katabilirsin. Biraz dışarı çıkmak ve kalabalıklara karışmak enerjini yükseltirken, zihninde yaşadığın karmaşaların da yavaşça yok olmasına neden olacaktır. Sana tavsiyem kendini akışa bırakman ve ardını net bir şekilde görebildiğin açık bir kapı yerine, bilinmezlerle dolu olan kapalı kapıyı seçmen olacaktır. Bu sayede karşına çıkabilecek olan fırsatlar seni oldukça şaşırtabilir.

1 12
6 Ekim burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Bugün bazı duygusal gerginlikler ve gerilimler ile yüzleşmek zorunda kalabilirsin. Bu durumda olaylara hangi perspektiften yaklaştığın fazlasıyla önemli olacaktır. Hayatında yolunda gitmeyen ya da negatif durumlara odaklanman, üretkenliğini ve enerjini oldukça kötü yönde etkileyecektir. Bu sebeple yaşadığın duygusal gerilimleri zamana bırakıp, hayatında yolunda giden konulara eğilmeni ve enerjini bunlara odaklamanı tavsiye ederim. Öte yandan iletişim becerilerin ve empati yeteneğin sayesinde karşına çıkabilecek olan fırsatlara hazırlıklı olmanda fayda var.

2 12
6 Ekim burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

İş hayatında ya da sosyal çevrende seni zorlayan ve sana karşı sert davranan insanlar olabilir. Bu durum zaman zaman sinirlenmene ve üzülmene neden olsa da, hiç bir detayı ve ayrıntıyı unutmayan zihnin sayesinde seni üzen bu durumların altından kalkabileceğin konusunda kendine güvenmelisin. Sana tavsiyem sakin davranman ve doğru zamanda hareket etmeye özen göstermen olacaktır. Şu anda katlandığın ve üstesinden geldiğin zorlukların, ileriki zamanda işine oldukça yarayacağını bilmeni isterim.

3 12
6 Ekim burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Özgürlüğünün sınırlarını zorlamak isteyebileceğin bir gün seni bekliyor. Özellikle sosyal yaşantında karşılaştığın ve yeni yeni hayatına giren insanlar seni bu konuda teşvik etmiş olabilir. Sana tavsiyem, kendine ayırdığın vaktin kalitesini arttırmak için elinden geleni yapman olacaktır. Her ne kadar çevrendeki insanları da göz önünde tutup normal yaşantında onlar içinde bazı adımlar atmak istiyor olsan da, her şeyden önce kendini düşünmen gerektiğini hatırlatırım.

4 12