USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

6 Ağustos burç yorumları

6 Ağustos Cuma burç yorumları. İşte detaylar...

6 Ağustos burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Gün içerisinde gireceğin ikili ilişkiler adeta bir akıl oyununa dönüşebilir. Bundan ne kadar nefret ettiğin zaten verdiğin tepkilerden rahatlıkla anlaşılacak gibi duruyor. Bu nedenle sana tavsiyem, iletişime geçtiğin insanlara bu durumu açıkça ifade etmen olacaktır. Bu sayede sevmediğin ve etik bulmadığın bir oyunun içerisinde bulunmak zorunda kalmayacaksın. 

1 12
6 Ağustos burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Hayatta karşılaştığın sorunlara karşı sürekli olumsuz yönleriyle yaklaşman, bir süre sonra en ufak problemleri bile abartmana neden olabilir. Bu nedenle sana tavsiyem, artık bardağın dolu tarafını görebilmek adına çaba harcaman olacaktır. Bu sayede sorunlarını ne kadar kolay bir şekilde çözüme kavuşturabildiğinin farkına varacaksın.

2 12
6 Ağustos burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Gün içerisinde arkadaşlıklarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Bir yanda sadece yanlarında olduğun için seni mükemmel hissettiren dostlukların, bir yanda ise en ufak hatanda yargılayıcı sözlerini sakınmayanlar. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, sana değer veren ve seni iyi hissettiren insanlarla hayatına devam etmen olacaktır. Emin ol bu durum, enerjinin tazelenmesine bile neden olabilir.

3 12
6 Ağustos burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Endişelerini bir kenara bırakman gerekiyor. Özellikle son zamanlarda sergilediğin telaşlı tavır, sorunları çözebilmenin önünde bir engel olarak dururken aynı zamanda başka başka problemlerin ortaya çıkmasına da neden oluyor olabilir. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, soğukkanlı eski tavrına geri dönmen olacaktır. Emin ol böylesinin daha kolay olduğunu sende fark edeceksin. 

4 12