USD 33,07
EUR 36,04
ALTIN 2.584,04
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Demokrasi Meydanı’na akın eden on binlerle buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hitapları öncesi vatandaşları selamlayan Başkan Adayı Alemdar, “31 Mart’ta Türkiye’de rekor oy almak için gece gündüz demeden, birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Sakarya tarihinin en yüksek oyunu alıp, Sayın Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz. Cumhur İttifakı olarak, Türkiye Yüzyılı şehirleri için, Sakarya için hazırız, kararlıyız” dedi.

“31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz” - Sayfa 1

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingde on binlerce vatandaşla buluştu. Büyük bir coşku ve heyecanın yaşandığı programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Cumhur İttifakı olarak, AK Parti olarak, Türkiye Yüzyılı şehirleri için, Sakarya için hazırız, kararlıyız” vurgusunda bulundu.

“31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz” - Sayfa 2

Tarihi bir gün

Sakarya’nın tarihi bir güne daha tanıklık ettiğini ifade ederek on binlerce vatandaşı selamlayan Başkan Adayı Alemdar, “Türkiye’nin bağımsız ve dünyada yeniden etkin bir ülke olması için gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımızı şehrimizde ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Sizler her zaman bu davanın yanında oldunuz. Milletimizin liderini hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

“31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz” - Sayfa 3

Sakarya, Cumhurbaşkanımızın sevgisini karşılıksız bırakmayacaktır

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde Sakarya’da 22 yılda tarihin en büyük yatırımlarının hayata geçtiğini belirten Başkan Adayı Alemdar, “Biz de projelerimizi açıkladık. Toplumumuzun tüm kesimleri için çalışmalarımız olacak. İnşallah hizmet ve eser yolculuğumuz hiç aralıksız devam edecek. Şunu çok iyi biliyor ve inanıyoruz ki Sakaryalılar Sayın Cumhurbaşkanımızın Sakarya’ya olan teveccühünü ve sevgisini karşılıksız bırakmayacaktır” ifadelerini kullandı.

“31 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz” - Sayfa 4

Hazırız, kararlıyız

“Cumhurbaşkanımız Sakarya’yı sever Sakarya da Cumhurbaşkanımızı sever” ifadeleriyle sözlerini sürdüren Alemdar, “31 Mart’ta Türkiye’den rekor oy almak için gece gündüz demeden, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Sakarya tarihinin en yüksek oyunu alıp, Sayın Cumhurbaşkanımıza Sakarya’dan güçlü bir ses vereceğiz. Cumhur İttifakı olarak, AK Parti olarak, Türkiye Yüzyılı şehirleri için, Sakarya için hazırız, kararlıyız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde Sakarya’dan rekor oy beklediğini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bakanlar, genel başkan yardımcıları, milletvekilleri eşlik etti.