USD 20,59
EUR 22,13
ALTIN 1.299,67
BIST100 4.951
İHBAR hattı 0552 642 79 79

30 yıl aradan sonra aynı coşku, aynı sevgi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları gerçekleştirilen ‘Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi Açılış Töreni’ne katılan tüm Akyazılılara teşekkür eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Akyazı hemşerilerimiz bu önemli günde muhteşem coşkusu ile tarih yazdı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilçemizden güzel duygularla ayrıldı” dedi.

30 yıl aradan sonra aynı coşku, aynı sevgi - Sayfa 1

Akyazı’da dün tarihi bir gün yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 yıl aradan sonra geldiği Akyazı’da on binlerce vatandaş tarafından coşku ve sevgi ile karşılandı.

30 yıl aradan sonra aynı coşku, aynı sevgi - Sayfa 2

Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi açılış töreni için hazırlanan alan vatandaşlar tarafından hınca hınç doldurulurken, alan dışında ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçiş güzergahında da binlerce Akyazılı bu coşkuyu yaşadı.

30 yıl aradan sonra aynı coşku, aynı sevgi - Sayfa 3

Yaşanan büyük coşku için tüm Akyazılılara teşekkür eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Cumhurbaşkanımızı bağrına basan; muhabbetle, samimiyetle kucaklayan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Akyazı olarak tarihi bir günü geride bıraktık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile ilçe tarihimizin en büyük yatırımı olan Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’mizin açılışını gerçekleştirdik. İlçemize kazandırdığımız bu büyük eserin böylesi güzel bir törenle açılması bizleri ayrıca mutlu etti ” dedi.

30 yıl aradan sonra aynı coşku, aynı sevgi - Sayfa 4

Başkan Soykan, “ Akyazı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olduğunu bu tarihi günde bir kez daha gösterdi. Açılış töreni için hazırlanan alana sığmayan hemşerilerimiz alan dışında ve Cumhurbaşkanımızın geçiş güzergahındaki yollarda inanılmaz bir kalabalık oluşturdular. Alan dışında da en az alanın içindeki kadar hemşerimiz vardı. Sayın Cumhurbaşkanımız da ilçemizden oldukça memnun ayrıldı. Konuşmasında da muhteşem katılım ile Akyazı’nın güzel insanlarının kendisine duygusal anlar yaşattığını ifade etti. Bize bu güzelliği yaşatan her bir Akyazılı vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi Akyazı 14 Mayıs’a ve 14 Mayıs’ta tarih yazmaya hazır” dedi.