USD 13,72
EUR 15,54
ALTIN 786,53
BIST100 1.910
İHBAR hattı 0552 642 79 79

3 Kasım burç yorumları

3 Kasım Çarşamba burç yorumları. Detaylar Haberfokus.com'da...

3 Kasım burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Ortaya koyduğun pratik zekan ve sorunlarla karşılaştığında sergilediğin soğukkanlı tavrın sayesinde özellikle iş hayatında seninle rekabet içerisinde olan insanların gözünü korkutacağın bir gün seni bekliyor. Emin ol bu durumun dostların tarafından da sürekli sana hatırlatılması özgüvenini ve cesaretini toplamana büyük ölçüde etki edecek. Fakat günün ortalarına doğru hayatına sonradan giren bir insanın arkandan çevirdiği işleri öğrenmen canını fazlasıyla sıkabilir. Motivasyonunu düşürmemen gerektiğini hatırlatırım. Karşı tarafa verebileceğin en iyi cevap hedeflerine adım adım yaklaşarak başarılarına yenilerini eklemek olacaktır. 

1 12
3 Kasım burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Özel olarak kalmasını istediğin anlar çevrendeki insanlar tarafından fazla meraklı bir şekilde karşılandığında kabuğuna çekilmek istemen gayet normal. Hislerini saklamak istemenin nedeni de duyduğun bu rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir. Sana önerim, bu durumun farkına vardığın anlarda kuracağın iletişimleri elinden geldiğince net ve açık bir dille gerçekleştirmen olacaktır. Bu sayede özel anlarını kendine saklamak daha kolay olacağa benziyor. Öte yandan bazı duygularını, hislerini ve ilişkilerini kendine saklamak istemen gayet anlaşılması gereken bir durum. Sorunu kendinde aramaman gerektiğini hatırlatırım. 

2 12
3 Kasım burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Çevrendeki insanlar için her şeyi göze alabileceğinin iyiden iyiye farkına varacağın bir gün seni bekliyor. Özellikle ekonomik olarak sıkıntılı süreçler içerisindeyken bile sevdiklerinin desteğine ihtiyacı olduğunda hiç düşünmeden hareket ediyor ve yapman gerekeni koşulsuz yapıyorsun. Fakat zaman zamanda kendini düşünmen gerektiğini hatırlatmak isterim. Aksi takdirde ilerleyen süreçlerde bazı şeyler için geç kalmış olduğunu fark edebilirsin. 

3 12
3 Kasım burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Son zamanlarda özellikle finansal konularda beklentilerini iyiden iyiye arttırmış olman aksi bir durumda moralinin daha çok bozulmasına neden olabilir. Bu gibi anlarda sana önerim, her zaman azla yetinmeye çalışman olacaktır. Bu sayede her başarında daha çok motive olarak esas büyük hedeflerine ilerleyebilirsin. Fakat kendine büyük hedefler koymaya ve onlardan asla vazgeçmemeye devam ettiğin sürece her başarısızlık canını daha çok sıkacak. Öte yandan günün sonlarına doğru kendine dinlenmek için biraz vakit yaratmanı öneririm. 

4 12