USD 13,47
EUR 15,27
ALTIN 793,59
BIST100 2.011
İHBAR hattı 0552 642 79 79

29 Kasım burç yorumları

29 Kasım Pazartesi burç yorumları. Detaylar Haberfokus.com'da...

29 Kasım burç yorumları - Sayfa 1

Koç

İş yerinde haşır neşir olabileceğin işler oldukça ince detaylar gerektiren türden olabilir. Böyle anlarda sana önerim, hiç bir ayrıntıyı atlamaman olacaktır. Bu sayede ortaya koyacağın projeler emin ol çevrendeki herkes tarafından takdir toplamana yardımcı olacak. Fakat iş arkadaşlarınla kurduğun iletişime de dikkat etmen gerektiğini hatırlatırım. Kendini içerisinde bulunduğun yüksek tempoya kaptırıp söyleyeceğin kırıcı bir söz, hiç gerek yokken sevdiğin insanlarla arandaki ilişkileri zedeleyebilir.

1 12
29 Kasım burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Giriştiğin işlerin altyapısını öncesinde detaylı olarak hazırladığın için süreç içerisinde zorluk çekmiyorsun. Bu durumunda etkisiyle gün içerisinde katılacağın grup çalışmalarında ortaya koyacağınız ortak işler, uzun süredir istenilen fakat ulaşılamayan başarı seviyelerinde olabilir. Ve bu durumda kariyer fırsatlarında adının daha önlerde geçmesine yardımcı olacağa benziyor. Günün sonlarına doğru üstlerinle gerçekleştirebileceğin bir görüşmeye hazır olsan iyi olur. Sonunda hak ettiğin pozisyonlar elde edeceksin gibi gözüküyor.

2 12
29 Kasım burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Zorlu süreçler içerisine girdiğinde arkadaşlarının ve özellikle partnerinin anlayışlı ve makul bir tavır ile yaklaşması, problemlerin içerisinden kolaylıkla çıkabilmeni sağlayan temel etken gibi duruyor. Böyle anlarda sana önerim, sahip olduğun ilişkilerin kıymetini bilmen olacaktır. Sorumluluklarından fırsat buldukça sosyal aktiviteler içerisinde bulunarak arkadaşlarına ve partnerine gerekli vakti ayırabilir, geçirdiğin anın tadını çıkarabilirsin. 

3 12
29 Kasım burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Aile içerisinde yaşanabilecek bazı olaylar günün ortalarına doğru fazlasıyla meşgul olmana neden olabilir. Fakat dişini sıkmanı ve sorunları çözmek için soğukkanlı bir tavır takınmanı öneririm. Bu sayede sevdiklerinin sorunlarını çözebilir, sonrasında sana kalan zamanda kafan rahat bir şekilde vaktini değerlendirebilirsin. Öte yandan günün sonlarına doğru karşına çıkabilecek bir eğitim fırsatı tüm planlarını tekrar gözden geçirmene neden olacak gibi duruyor. Sana önerim, duygularını bir kenara koyman ve mantığınla hareket etmen olacaktır.

4 12