USD 13,47
EUR 15,27
ALTIN 793,59
BIST100 2.011
İHBAR hattı 0552 642 79 79

28 Kasım burç yorumları

28 Kasım Pazar burç yorumları. Detaylar Haberfokus.com'da...

28 Kasım burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Gün içerisinde kariyerinle ilgili alabileceğin geri dönütler keyfini fazlasıyla yerine getirecek gibi gözüküyor. Bu gibi anlarda sana önerim, mutluluğunu çevrendeki insanlarla paylaşman olacaktır. Bu sayede sevdiklerinle keyifli anılar paylaşabileceğin anlar elde edebilirsin. Öte yandan günün sonlarına doğru geçmişte gerçekleştirdiğin bir yatırımın olumlu geri dönütlerini alabilirsin. Birikimlerine yatırım yapmayı unutmaman gerektiğini hatırlatırım. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim.

1 12
28 Kasım burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Stabil olmasını istediğin hayatında sürekli bazı değişimlerin yaşanması canını sıkacak gibi gözüküyor. Böyle anlarda sana önerim, kendini buna alıştırman olacaktır. Yaşam, içerisinde birçok değişkeni barındırabilir. Fakat bunların her biri yaşandığında kendini huzursuz hissetmen içinden çıkılmaz bir paradoksa sürüklenmene neden olacak gibi. Bu nedenle kendini bu duruma alıştırman en mantıklı seçenek olacağa benziyor. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim. 

2 12
28 Kasım burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Hayal kurmaktan asla vazgeçmemelisin. Özellikle gün içerisinde çevrendeki insanlarla düşlerini paylaştığında onlardan doğru gelebilecek inançsız tavırlar keyfini kaçırabilir. Fakat herkesten senin kadar yaratıcı ve sınırsız olmasını bekleyemezsin. Böyle anlarda insanlara aldırış etmemen gerektiğini hatırlatırım. İstediklerin hakkında atacağın gerçekçi adımlar motivasyonunu arttırabilecek en temel etken. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim. 

3 12
28 Kasım burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Kendin ile ilgili yeni yeni şeyler keşfedebileceğin bir gün seni bekliyor. Özellikle günün erken saatlerinde çevrendeki insanların hobilerine merak salman, kendine keyif veren aktiviteler bulabilmen adına oldukça etkili olabilir. Sana önerim, çevrendeki insanlarla birlikte hareket etmen olacaktır. Emin ol bu durum hem sosyalleşebilmene, hem de merak saldığın alanlar ile ilgili daha hızlı bir ilerleme kat edebilmene yardımcı olacağa benziyor. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim. 

4 12