USD 9,26
EUR 10,75
ALTIN 526,39
BIST100 1.410
İHBAR hattı 0552 642 79 79

27 Eylül burç yorumları

27 Eylül Pazartesi burç yorumları. İşte detaylar...

27 Eylül burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Bugün enerjinin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsin. Bu durum hayatında yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen doğru yolu bulmak konusunda yardımcı olacaktır. Özellikle vereceğin kararlarda kendine ve iç güdülerine güvenmen sonucunda hayatın ile ilgili önemli adımlar atabilirsin. Son zamanlarda özel hayatında yaşanan olumsuz olayları çözmek adına da girişimlerde bulunman mümkün. 

1 12
27 Eylül burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Bugün gireceğin ikili iletişimlerde kelimelerini seçerek kullanmanda fayda var. Yanlış anlaşılmaların yoğun bir şekilde yaşanabileceği bugünde, kendini ifade etmekte zorlandığını hissetmen mümkün. Öte yandan maddi anlamda bazı sorunlar gündemini meşgul edebilir. Sana tavsiyem yaşanan sorunlar karşısında aceleci bir tutum sergilememen olacaktır. Atmak istediğin adımları iyi araştırmalı ve kendine detaylı bir plan oluşturmalısın. 

2 12
27 Eylül burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Bugün özellikle kariyer anlamında şansın senin yanında olduğunu hissedebilirsin. Yeteneklerini göstermek konusunda çekimser davranmamalı ve elindeki projeye kendinden bir şeyler eklemelisin. Bu sayede yeni bir tecrübe kazanırken, beklemediğin kadar pozitif geri dönüşler alabilirsin. Öte yandan uzun zamandır beklediğin maddi bir gelir ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Biraz sabırlı olduğunda hayatında yaşanan sorunların ve kaygılandığın durumların çözümlenmeye başladığını fark etmen mümkün olacaktır.

3 12
27 Eylül burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Bugün güne enerjik ve motivasyonun yüksek başlayabilirsin. Bu durum kariyer ya da eğitim hayatına yansıyacak ve sonucunda çeşitli övgüler almana sebep olacaktır. Öte yandan senin için önemli olan bazı konularda gecikmeler yaşayabilirsin. Sana tavsiyem bu tarz şeylerin enerjini düşürmesine izin vermemen ve amaçlarına ulaşamayacağın yönünde kaygılarını bırakman olacaktır. İşler senin için yavaş yavaş yayına oturacak. Bu sebeple aceleci davranmamalı ve kendine güvenerek hareket etmelisin. 

4 12