USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

25 Ağustos burç yorumları

25 Ağustos Çarşamba burç yorumları. İşte detaylar...

25 Ağustos burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Çevrendeki insanlarla ortak olarak giriştiğin bazı iş fikirlerinde işler beklendiği gibi gitmiyor olabilir. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, birlikte çalıştığın insanlarla kafa kafaya vererek en mantıklı çözümü keşfetmen olacaktır. Bu sayede durumu toparlayabilir, en az zararla içerisinde bulunduğun zorluktan sıyrılabilirsin. Öte yandan sevdiğin ve değer verdiğin insanlarla birlikte çalışıyor olmak emin ol motivasyonunu toparlamanda büyük ölçüde yardımcı olacaktır. 

1 12
25 Ağustos burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

İş yerinde birlikte çalıştığın insanlarla aranda bazı tartışmalar yaşanabilir. Fakat bu gibi anlarda sana tavsiyem, problemlerini kendin çözmeye çalışman yerine üstlerinden yardım istemen olacaktır. Bazen başkalarının senin sorunlarını çözmesini beklemen en doğru karar olabilir. Öte yandan son zamanlarda arkadaş çevren içerisinde sürekli yanlış anlaşılıyor olabilirsin. Daha net bir iletişim kurmaya çabalamanı öneririm. 

2 12
25 Ağustos burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Sahip olduğu birikimler sayesinde hayatını garanti altına alabilecek büyük adımlar atabilirsin. Bu gibi anlarda doğru yolda olduğundan şüphe etmemen gerektiğini hatırlatırım. Yeni bir ev veya yeni bir araba hem hayat standartlarını arttıracak, hem de birikimlerini mantıklı bir şekilde değerlendirebilmende sana destek olacaktır. Öte yandan akşam saatlerini ailenle birlikte geçirmeyi tercih edebilirsin. 

3 12
25 Ağustos burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Son zamanlarda hobilerine merak salmış olman yaratıcılığını arttırırken iş dışında bir şeylerle uğraştığın için büyük ölçüde kafanı dağıtmana yardımcı olacak gibi duruyor. Öte yandan süreç içerisinde ürettiklerinin senin için bir gelir kapısı yaratması, emin ol kendine olan güvenini fazlasıyla arttıracaktır. Fakat bu süreçte profesyonel olarak ilgilendiğin işleri boşlamaman gerektiğini hatırlatırım. Doğru ve gerçekçi bir planlama sayesinde hayatında ilgilenmen gereken her şeye yeterli vakti bulabileceğine emin olabilirsin. 

4 12