USD 27,12
EUR 28,89
ALTIN 1.671,35
BIST100 7.867
İHBAR hattı 0552 642 79 79

15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI MUHTEŞEM KAPANIŞLA SONA ERDİ

Ferizli Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Futbol Turnuvası, sporseverlere unutulmaz anlar yaşattı. Üç haftalık soluk kesen mücadeleler, 18 Ağustos'ta gerçekleşen muhteşem kapanış seremonisiyle zirveye ulaştı.

15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI MUHTEŞEM KAPANIŞLA SONA ERDİ - Sayfa 1

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar da Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun konuğu olarak izleyici koltuğunda turnuva heyecanını paylaştı.

15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI MUHTEŞEM KAPANIŞLA SONA ERDİ - Sayfa 2

31 Temmuz'da grup maçlarıyla perde açan turnuva, Yıldız Esnafspor’un zaferi ile sona erdi. Turnuva boyunca Ferizlili futbolseverlerin yoğun ilgisi altında, heyecan dolu anlar yaşandı. İlçenin dört bir yanından gelen taraftarlar, sahada ve tribünlerde yer bulmakta zorlandı.

15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI MUHTEŞEM KAPANIŞLA SONA ERDİ - Sayfa 3

Yıldız Esnaf Spor, geçen yılın şampiyonluğunun ardından Kusçaspor'u 5-1'lik skorla geride bırakarak bu yıl da zafere ulaştı. Günün diğer karşılaşmasında ise Bakırlıspor, Ferizli Belediyesini 4-3 mağlup ederek turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI MUHTEŞEM KAPANIŞLA SONA ERDİ - Sayfa 4

Kupa töreni, gecenin bir diğer parıltılı anıydı. Ödül töreninde birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü olan takımlara kupa ve madalyalarının yanı sıra turnuvanın gol kralı, en centilmen takım ve oyunculara da özel ödüller verildi. Yıldız Esnafspor, şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'nun elinden alırken, Kusçaspor ikincilik ödülünü Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'dan aldı. Turnuvanın gol kralı 17 golle Yıldız Esnafspor'dan Nadir Türk olurken, en centilmen takım ödülünü Değirmencikspor kazandı. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu da en centilmen oyuncu olarak öne çıktı. Ödül töreninde, turnuvanın sorunsuz ilerlemesini sağlayan komite başkanı ve üyelerine özel plaketlerle teşekkür edildi. Ayrıca, turnuvada müsabakaları başarıyla yöneten hakemlere de katkılarından dolayı plaket takdim edildi.