USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacağız

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, devam ediyor. Gençlik buluşmalarına katılarak Türkiye Yüzyılı’nı anlatan Şeşen, “Hamdolsun, Sakarya’da gençler tek ses doğrusu AK Parti diyor. Sayın Cumhurbaşkanımız için doğru adam, 14 Mayıs için de doğru zaman diyor” şeklinde konuştu.

14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacağız - Sayfa 1

Sakarya’nın en genç milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. 

14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacağız - Sayfa 2

İlçelerde esnaf, dernek ve mahalle bazlı çalışmalar ve vefa ziyaretleri yaparak gençlik buluşmalarına katılan Şeşen, ayrıca kafeteryaları ziyaret ederek gençlerle bir araya geliyor. Sosyal medyada yaptığı çalışmalarla da büyük ilgi çeken Şeşen, gittiği bölgelerde vatandaşlardan büyük ilgi ve destek görüyor.

14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacağız - Sayfa 3

İlçe ziyaretlerinde konuşan Şeşen, “Gittiğimiz yerlerde arkadaşlarımızı ziyaret ediyor, hal hatır soruyor, esnaflarımızı ziyaret ederek bol kazanç dileklerimizi iletiyor ve AK Parti’nin Türkiye Yüzyılını anlatıyoruz. Gittiğimiz yerlerde Sayın Cumhurbaşkanımızdan bahsettiğimizde vatandaşlarımız ‘Allah onu başımızdan eksik etmesin’ duaları ile bize sarılıyor. Milletinin kalbinde böyle mümtaz bir sevgi ile var olan bir liderin arkasında siyaset yapmak bizler için büyük bir onur ve bahtiyarlıktır. Bu halis sevgi ile Sayın Cumhurbaşkanımız 14 Mayıs seçimlerinden de zaferle ayrılarak Türkiye Yüzyılı inşasına kaldığı yerden devam edecektir” dedi.

14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacağız - Sayfa 4

AK Parti’nin tüm unsurları ile sahada vatandaşlarla iç içe olduğunu dile getiren Şeşen, “8 Milletvekili adayımız ve tüm parti kadrolarımızla tek yürek ve tek bilek olarak sahadayız. Allah hepsinden razı olsun. Düzenlediğimiz gençlik buluşmalarımızda 22 yaşında genç bir avukatı listelerinde aday olarak gösterecek kadar gençlere önem veren ve onları siyasetin merkezine alan AK Parti’nin vizyonundan bahsediyoruz. Hamdolsun, Sakarya’da gençler tek ses doğrusu AK Parti diyor. Sayın Cumhurbaşkanımız için doğru adam, 14 Mayıs için de doğru zaman diyor” şeklinde konuştu.