USD 9,51
EUR 11,07
ALTIN 546,42
BIST100 1.455
İHBAR hattı 0552 642 79 79

İşte 14 Eylül burç yorumları

14 Eylül Salı burç yorumları. İşte detaylar...

İşte 14 Eylül burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Kendini ifade ederken elinden geldiğince kırıcı olmamaya özen göstermen gereken bir gün seni bekliyor. Özellikle son zamanlarda yaşadığın finansal sıkışıklık gergin hissetmenin en belirgin nedeni olabilir. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, çevrenden gelebilecek yardım tekliflerine karşı açık olman olacaktır. Ayrıca akşam saatlerine doğru aile içerisinde ufak tefek gerginliklerin yaşanması mümkün. Alttan almanı öneririm.

1 12
İşte 14 Eylül burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

İş ortaklıkların ve ikili ilişkilerinin ön plana çıkabileceği bir gün seni bekliyor. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, sahip olduğun tüm ilişkilerin odak noktasına karşılıklı güveni koyman olacaktır. Emin ol bunun ardından dostluklarının kalitesinin arttığını sende fark edeceksin. Öte yandan akşam saatlerine doğru biraz durgun olman mümkün. Geçmişte yaşadığın ve kafana takılan olayların zihnini fazlasıyla kurcalamasının önüne geçmelisin. 

2 12
İşte 14 Eylül burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Yüksek tempolu bir gün seni bekliyor. Özellikle iş yerinde birden çok sorumluluk üstüne yüklenebilir. Her ne kadar enerjinin tüm işlerini tamamlamaya yetmeyeceğini düşünsen de sana tavsiyem çevrendeki insanlarında yardımını rica ederek en azından akşam saatlerine kadar sorumluluklarını yerine getirmen olacaktır. Bu sayede elde edeceğin boş vakti rahatlamak ve gündelik sorunlarından uzaklaşmak için değerlendirebilirsin.

3 12
İşte 14 Eylül burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç 

Uzun zamandır kendine yeterince vakit ayırmadığının farkına varacağın bir gün seni bekliyor. Özellikle son günlerde üstüne istemediğin halde yüklenen işler bu kadar sıkışmana neden olmuş olabilir. Bu nedenle sana tavsiyem, çevrendeki insanların iyi niyetini kullanmalarına izin vermemen olacaktır. Herkes kendi sorumluluklarını yerine getirmeli. Bu durumu çevrendekilere net bir şekilde anlattığında ise ilk etapta her ne kadar ters tepkiler alsan da zamanla insanların olması gerekene alışacağından şüphen olmasın. 

4 12