USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

14 Ekim burç yorumları

14 Ekim Perşembe burç yorummları. Detaylar Haberfokus.com'da..

14 Ekim burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Özellikle son günlerde kendine abartıdan uzak ve sakin bir hayat kurmak istiyor olabilirsin. Emin ol bugüne kadar yaşadığın yüksek tempolu yaşam bazı şeylere artık doymana sebep olmuş olabilir. Fakat böyle bir karar verdiysen sonrasında hayatındaki abartı ve fazla aktif insanlarla da daha az görüşmen gerektiğini hatırlatırım. Her ne kadar çevrendeki insanlar bu durumu yanlış anlasa da net bir dille içerisinde bulunduğun durumu ve isteklerini dile getirdiğinde anlayış göstereceklerine emin olabilirsin. 

1 12
14 Ekim burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Hayatında bazı atılımlar gerçekleştirmek istiyor fakat çevrendeki insanlar ne der diye sürekli bunları erteliyor olabilirsin. Fakat kendi hayatını göz önünde bulundurarak hareket etmen gerektiğini hatırlatırım. Başkalarının istekleri ve arzuları doğrultusunda hayatını oluşturmaya başladığında istediklerinden gün geçtikçe uzaklaştığını fark edebilirsin. Bu nedenle sana tavsiyem, otoriter bir tavır sergilemen ve yalnızca kendi hedeflerin doğrultusunda hareket etmen olacaktır. Kararlı tavrını gören insanlar önüne geçmek istemeyecek, buna emin olabilirsin.

2 12
14 Ekim burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Gün içerisinde partnerinle arandaki sorunlar fazlasıyla gündemde kalabilir. Karşındaki insan tarafından adeta sorguya çekiliyormuş gibi hissedebilirsin. Bu gibi anlarda asla ve asla alttan almaman gerektiğini hatırlatırım. Hiç kimseye yaptığın hiç bir şey için hesap vermek zorunda değilsin. Eğer sahip olduğun ilişkiler alanını kısıtlıyorsa bu insanlardan kurtulman en iyisi olacaktır. Kimsenin sana bir şeyler sunamayacağını ve özgürlüğünü kısıtlayamayacağını bilmen ve buna göre yaşaman gerek.

3 12
14 Ekim burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Sosyal ilişkilerinde daha atılgan ve cesur kararlar vermen gerektiğinin artık iyiden iyiye farkına varacağın bir gün seni bekliyor. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, seni cesaretlendirebilecek insanlarla vakit geçirmen olacaktır. Emin ol arkadaşlarının ve ailenin sürekli yanında olduğunun farkına varman motivasyonunu oldukça arttıracak. Öte yandan akşam saatlerine doğru iş yerinde uzun süre önce tamamladığın projelerle ilgili üstlerin tarafından takdir edilebilirsin. Bu durum enerjini toparlamana ve işlerine daha kendinden emin sarılmana neden olacak gibi duruyor. 

4 12