USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

14 Ağustos burç yorumları

14 Ağustos Cumartesi burç yorumları. İşte detaylar...

14 Ağustos burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Gün içerisinde girdiğin ikili iletişimlerde ikna kabiliyetinin fazlasıyla yüksek olduğunun farkına varabilirsin. Bu gibi anlarda durumu sonuna kadar avantajına kullanabilmek adına elinden geleni yapmanı öneririm. Emin ol bu sayede gelecek hedeflerine bir adım daha yaklaştığının farkına varacaksın. Öte yandan gün içerisinde karşılaşacağın ufak zorlukları görmezden gelmen gerektiğini hatırlatırım. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim. 

1 12
14 Ağustos burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Bugün özellikle iş yerinde hak ettiklerini talep etmen gereken anlar yaşanabilir. Bu gibi anlarda çekingenliği bir kenara bırakmanı öneririm. Aksi takdirde ilerleyen süreçlerde emeklerinin karşılığını alamayabilirsin. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, kendini ifade edebildiğin en makul yolu keşfetmen ve doğru bir iletişim kurmayı amaçlaman olacaktır. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim.

2 12
14 Ağustos burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Son zamanlarda çevrendeki insanlar sürekli hareketlerinde ve sözlerinde bir art niyet arıyor olabilir. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, sorunu kendinde aramak yerine çevrende araman olacaktır. Bu sayede kendini suçlamaktan vazgeçebilir ve sorunlarının esas nedenlerini rahatlıkla belirleyebilirsin. Öte yandan çevrende sana böyle davranan insanların tavırlarını da alttan almaman gerektiğini hatırlatırım. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim.

3 12
14 Ağustos burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Şansın yüzüne güleceği bir gün ile karşı karşıyasın. Özellikle son zamanlarda elde ettiğin fırsatlar bunu net bir şekilde fark edebilmen için iyi anlar olabilir. Bu nedenle sana tavsiyem, hayatının kontrolünü eline alman ve motivasyonunu toparlaman olacaktır. Emin ol bu sürece bu şekilde giriş yaparsan kendini fazlasıyla öne atacaksın. Keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim. 

4 12