USD 9,52
EUR 11,08
ALTIN 546,78
BIST100 1.455
İHBAR hattı 0552 642 79 79

10 Eylül burç yorumları

10 Eylül Cuma burç yorumları. İşte detaylar...

10 Eylül burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Geleceğe yönelik hedeflerinin gündeminde olabileceği bir gün seni bekliyor. Özellikle günün ortalarında çevrendeki insanlardan da alacağın fikirler sayesinde hedeflerini ve amaçlarını tekrar şekillendirmek isteyebilirsin. Sana tavsiyem, cüretkar kararlar almaktan çekinmemen olacaktır. İlerleyen zamanlarda yaptığın seçimlerden pişman olmayacağına emin olabilirsin. 

1 12
10 Eylül burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Romantik ilişkilerin ve hayal kırıklıklarının gündeminde olacağı bir gün seni bekliyor. Hayatını birlikte sürdürdüğün insanlarla aranda kurduğun sağlam temelli ilişkiler, emin ol güvenle hareket edebilmen konusunda seni motive eden en büyük etken. Fakat hiç beklemediğin insanlar seni sırtından vurabilir. Herkesin kendine yakışanı yaptığını unutmadan hayatına devam etmeni öneririm. Kimse için enerjini tüketmemelisin.

2 12
10 Eylül burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Aile içerisinde ortak kararların alınabileceği bir gün seni bekliyor. Özellikle böyle anlarla karşı karşıya kaldığında aile bireyleriyle uzlaşmacı bir şekilde iletişim kurmanı tavsiye ederim. Bu sayede ortak noktalarda buluşarak hayatınızı etkileyen kararları birlikte verebilirsiniz. Öte yandan iş yerinde bazı tartışmalar yaşanabilir. Seninle ilgili olmayan olayların üzerine fazla gitmemeni öneririm. 

3 12
10 Eylül burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Çevrendeki bazı insanların sana karşı sergiledikleri kabul edilemez tavırdan artık fazlasıyla sıkılabileceğin bir gün seni bekliyor. Sana tavsiyem, sinirlerine hakim olman olacaktır. Aksi takdirde hak etmeyen insanlara patlayabilirsin. Öfkeni doğru yönlendirebilmen ve ne kendin, ne de bir başka insan için yorucu olabilecek durumlara sebebiyet vermemen için elinden geldiğince yalnız bir gün geçirmeni öneririm. 

4 12