USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

10 Ağustos burç yorumları

10 Ağustos Salı burç yorumları. İşte detaylar...

10 Ağustos burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Dış dünyanın gürültüsü öyle yüksek ki kendi sesini bile duymakta zorlanıyor gibi hissedebilirsin. Özellikle çevrendeki curcuna ve telaş hali kafanı toparlamanın büyük ölçüde önüne geçecek gibi duruyor. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, elinden geldiğince sakin bir gün geçirebilmen adına çabalaman olacaktır. Bu sayede emin ol ilerleyen süreçlerde motivasyonunu ve odak noktanı tekrar kazanabileceksin.

1 12
10 Ağustos burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Büyük bir dönüşüm içerisindesin fakat karalarını verirken eskisi kadar cesur davranmıyorsun. Her ne kadar kendini buna hazır hissetmiyor olsan da özellikle sosyal çevrende yaşadığın zorluklar seni cesur kararlar almaya itebilir. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, tam bir dönüşüm yaşayabilmek için hayatındaki her noktayı değiştirmen gerektiğini unutmaman olacaktır. Emin ol bunun ardından fazlasıyla rahatlamış hissedeceksin.

2 12
10 Ağustos burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

İyileşmenin bir süreç olduğunu hatırlaman gereken bir gün seni bekliyor. Özellikle geçmişte yaşadığın sarsıcı olayların izlerini hala hayatında hissediyor olabilirsin. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, gün geçtikçe daha da güçlü olduğunu kendine hatırlatman olacaktır. Emin ol bu sayede fazlasıyla sorunlarının ve sıkıntılarının gün geçtikçe azaldığının sende farkına varacaksın.

3 12
10 Ağustos burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Bugüne kadar beraberinde getirdiğin deneyimlerin hiç birinden pişman olmaman gerektiğini hatırlatırım. Bunun nedeni ise bizi biz yapan şeyin iyisiyle kötüsüyle yaşadığımız deneyimlerden oluşması. Emin ol yaşadığın kötü şeyler, en az iyi şeyler kadar hayatında önemli konumlara sahip. Olduğun kişiyi tecrübelerine borçlusun. Bu nedenle sana tavsiyem, kendine olan inancını her fırsatta yinelemen olacaktır.

4 12