USD 8,35
EUR 10,12
ALTIN 498,37
BIST100 1.459
Bip BİP İletişim Hattı 0532 629 40 54

+1 Eğitim Modeli Türkiye genelinde ilgi görüyor

SUBÜ tarafından geliştirilen +1 Uygulamalı Eğitim Modeli ilgi görmeye devam ediyor. KTÜ Orman Fakültesi öğretim üyelerine yönelik olarak Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Çalışkan tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

09 Haziran 2021 | 17:38
Son Güncelleme:

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Teknoloji Fakültesi ile Karadeniz Teknik
Üniversitesi (KTÜ) Orman Fakültesi arasında +1 Uygulamalı Eğitim Modelinin ele alındığı birbilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda SUBÜ Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Çalışkan, Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Akif Koç, KTÜ Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Sedat Ondaral, Prof. Dr. Hüseyin Kırcı, Prof. Dr. Semra Çolak, Prof. Dr. Ümit Cafer Yıldız ve
Dr. Öğretim Üyesi Kemal Üçüncü yer aldı. Toplantıda modele geçmek isteyen KTÜ yetkililerine +1 Uygulamalı Eğitim Modeli ile ilgili bir tanıtım sunumu gerçekleştiren SUBÜ Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Çalışkan; sistemin temelleri, sahayla ilişkilerin geliştirilmesi, Mesleki Uygulama Sistemi (MUYS) ve sistemin kazandırdıkları ile ilgilibilgilendirmelerde bulundu.

Toplantı, KTÜ öğretim üyelerinin soruları, karşılıklı görüş ve önerilerle tamamlandı.