USD 9,26
EUR 10,75
ALTIN 526,39
BIST100 1.410
İHBAR hattı 0552 642 79 79

06 Eylül burç yorumları

06 Eylül Pazartesi burç yorumları. İşte detaylar...

06 Eylül burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Gün içerisinde deneyimlerinin sana sağladığı avantajların farkına varınca geçmişte yaşadığın zorluklara minnettar olabilirsin. Bu nedenle sana tavsiyem, sorunlarla karşılaştığında hemen yelkenleri suya indirmemen olacaktır. İlerleyen süreçlerde çözüme kavuşturduğun sorunların büyüklüğünü görünce gerçekten kendinle gurur duyacaksın. Öte yandan çevrende yaşanabilecek çatışmaların seni etkilemesine izin vermemelisin. Başkalarının sorunlarıyla sen uğraşmak zorunda değilsin. 

1 12
06 Eylül burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Yaratıcı olduğun yönlerini ortaya çıkartmak isteyeceğin bir gün seni bekliyor. Özellikle gün içerisinde ortak hobilere sahip olduğunuz yeni arkadaşlar edinmen, birlikte üretebileceğiniz anlar oluşturabilmenizde oldukça etkili olabilir. Sana tavsiyem, ailevi sorunlarını bir an olsun görmezden gelmen ve içerisinde bulunduğun anın tadını çıkarman olacaktır. Emin ol ilerleyen zamanlarda daha sağlam ve motive bir kafa yapısıyla tüm problemlerinin üzerine gidebileceksin. 

2 12
06 Eylül burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

İkili ilişkilerinle ilgili konularda yapıcı bir tavır sergilediğinde sorunlarının daha kolay çözüme kavuştuğunun farkına varabileceğin bir gün seni bekliyor. Bu gibi anlarda sana tavsiyem, doğru yolda olduğuna emin olman olacaktır. İlişkilerini yıkıcı bir temel üzerine inşa etmektense daha makul ve arkadaşa yollar seçmen geleceğin içinde fazlasıyla yararlı olacaktır. 

3 12
06 Eylül burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Ev yaşamında hareketli bir gün geçireceksin gibi duruyor. Özellikle akrabalarından alacağın müjdeli haberler evde bayram havası yaşanmasına neden olabilir. Sana tavsiyem, mutluluğunu herkesle paylaşman olacaktır. Bu sayede çevrene sahip olduğun pozitif enerjiyi yayabilir, bu sayede de kaliteli bir güne sahip olabilirsin. Fakat yaşamın her anında olayların negatif yönüne odaklanan insanlardan uzak durman gerektiğini hatırlatırım. Her zaman gerçekçi olmaya gerek yok.

4 12