USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

03 Eylül burç yorumları

03 Eylül Cuma burç yorumları. İşte detaylar...

03 Eylül burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Girdiğin ortamlarda otoriteni ortaya koyamadığında kendini huzursuz hissediyorsun. Fakat hayatın kendi akışına izin vermeli ve ayak uydurmalısın. Çevrende yaşanan her şeyde söz sahibi olmak, ne kadar fark etmesen de seni yorabilir. Zaman zaman hayatı akışına bırakıp gelenleri olduğu gibi kabul etmek iyi bir tercih olacaktır.

1 12
03 Eylül burç yorumları - Sayfa 2

Boğa 

Bugün iletişim yönünden yoğun bir gün olabilir. Kendin ve hedeflerin ile ilgili verimli konuşmalar içine girebilirsin. Düşüncelerin konusunda açık davranman, beklenmedik fırsatlar ile karşılaşmanda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ayrıca aceleci fakat kararlı davrandığın bazı konular ile ilgili alacağın geri dönüşler seni oldukça mutlu edecek gibi duruyor. Sana tavsiyem biraz gevşemen ve gününün keyfini çıkarman olacaktır. 

2 12
03 Eylül burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Çevrende yaşanan olaylar için hemen bir tepki vermemeni ve biraz sabırlı davranmanı tavsiye ederim. Gözlem yeteneğini kullanmalı ve harekete geçmek için doğru anı beklemelisin. Bu sayede yanlış adımlar atmaktan kaçınabilir ve yaşanan olaylardan karlı çıkabilirsin. Öte yandan kariyerin ile ilgili farklı fikirler üzerinde yoğunlaşman mümkün. Sana tavsiyem kendine güvenmen ve isteklerin doğrultusunda adım atmaktan çekinmemen olacaktır. 

3 12
03 Eylül burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Bugün seni kaygılandıran ve endişelendiren durumların gündemine geldiği bir gün olabilir. Bu durumların seni panik içine atmasına izin vermemeli ve mümkün olduğunca soğukkanlı hareket etmelisin. Bu sayede çözümlerin senin için çokta uzak olmadığını fark etmen mümkün olacaktır. Öte yandan kurduğun iletişimlerde kendini ifade ediş biçimin konusunda daha dikkatli olmanda fayda var. Açık davranmalı ve oluşabilecek yanlış anlaşılmaları engellemelisin. 

4 12