USD 9,60
EUR 11,19
ALTIN 553,56
BIST100 1.480
İHBAR hattı 0552 642 79 79

02 Eylül burç yorumları

02 Eylül Perşembe burç yorumları. İşte detaylar...

02 Eylül burç yorumları - Sayfa 1

Koç

Son zamanlarda ortaklık içerisinde olduğun insanlarla karşıt fikirlere sahip olduğunuzun farkına varabilirsin. Bu gibi anlarda iş ve özel ilişkilerini birbirinden ayırman gerektiğini hatırlatırım. Aksi takdirde kişisel sorunlar ve tabular nedeniyle karlı bir iş kapısını kapatabilirsin. Öte yandan iş ve arkadaşlığın ayrı olduğunu kendine sürekli telkin etmen, ilerleyen süreçlerde karşı tarafların görüşleri kafana yatmasa da üzerinde durmamaya alışmana yardımcı olabilir. 

1 12
02 Eylül burç yorumları - Sayfa 2

Boğa

Kurduğun ikili ilişkilere ve partnerlerinle arandaki ilişkilere fazlasıyla değer vermen gün içerisinde üzülmene neden olabilir. Bu nedenle sana tavsiyem, gösterdiğin ilgiyi hak etmeyen insanlar için kendini üzmekten vazgeçmen olacaktır. Aksi takdirde ilerleyen süreçlerde benzer durumlarda kalman mümkün. Öte yandan hayatının kontrolünü eline almaya çalışmak için ilk adımları atmak her ne kadar zor gelse de, bunu yaptıktan sonra daha kontrollü ve daha özgüvenli hissedeceğine emin olabilirsin.

2 12
02 Eylül burç yorumları - Sayfa 3

İkizler

Duygusal olarak zorlu ve biraz yüksek tempolu bir gün seni bekliyor. Gün içerisinde böylesine bir psikolojideyken zorlu işlerle haşır neşir olmak enerjini tam anlamıyla tüketecek gibi duruyor. Fakat umutsuzluğa kapılmaman gerektiğini hatırlatırım. Dostlarının ve ailenin süreç boyunca yanında olması ve yardıma ihtiyacın olduğunda hemen arkanda belirmeleri ilişkilerinin önemini sana hatırlatırken aynı zamanda kendinden daha emin adımlar atmana da yardımcı olacak gibi. 

3 12
02 Eylül burç yorumları - Sayfa 4

Yengeç

Son zamanlarda özellikle hayatının profesyonel alanında işler istediğin gibi gitmiyor olabilir. Fakat yelkenleri hemen suya indirmemen gerektiğini hatırlatırım. Yakın zamanlarda alabileceğin müjdeli bir haber, içerisinde bulunduğun çıkmaz durumdan kurtulmanda büyük ölçüde etkili olacak gibi duruyor. Öte yandan üretkenliğinin arttığını ve gün geçtikçe daha yaratıcı işler ortaya koyduğunu çevrendeki insanlardan duyabilirsin. Hayatındaki her şey yavaş yavaş rayına otururken moralini düşürerek kendi emeklerine haksızlık etmemen gerektiğini de hatırlatırım.

4 12